O firmie
Kim jesteśmy?
Jesteśmy grupą kreatywnych, profesjonalnie i dynamicznie działających osób, które mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży internetowej. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, wspólnie z nim wypracowując optymalne rozwiązania w zależności od jego potrzeb i oczekiwań.

W efekcie każdy otrzymuje produkt najwyższej jakości, zarówno pod względem estetycznym jak i merytorycznym. Tworzymy serwisy internetowe dbając o to, by były one funkcjonalne, oryginalne oraz w przejrzysty sposób prezentujące wszystkie informacje.

Służąc naszą wiedzą i doświadczeniem, zachęcamy by Państwo powierzyli wykonanie Waszej strony internetowej profesjonalistom.

Oferta
Co możemy Ci zaoferować?
Intuicyjność i przejrzystość przede wszystkim. Intuicyjne menu i przejrzysta szata graficzna dopasowana do potrzeb i gustów Twoich odbiorców. Bywa prosta, szalona i intrygująca, czasem zaskakująca i łamiąca pewne kanony. Wszystko to podporządkujemy celom, jakie chcesz osiągnąć.
Strony www
Projektujemy strony internetowe o różnym poziomie zaawansowania, od wizytówek, aplikacji bazodanowych, aż do rozbudowanych portali internetowych.
Strony www
Świadczymy usługi w zakresie projektowania profesjonalnych stron internetowych o różnym poziomie zaawansowania, od najprostszych wizytówek, sklepów, aplikacji bazodanowych, aż do rozbudowanych portali i wortali internetowych. Każdy serwis wykonany jest wg najnowszych standardów, w pełni kompatybilny z najpopularniejszymi przeglądarkami (Internet Explorer, Firefox, Chrome i Opera) oraz przyjazny wyszukiwarkom, co znacznie ułatwia jego pozycjonowanie.

Każdy Klient to dla nas oddzielne wyzwanie, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie – dbamy o jak największą funkcjonalność a zarazem prostotę obsługi tworzonej strony internetowej. Każdy serwis oparty jest na naszym autorskim systemie CMS, który umożliwia szybką i bezproblemową jego modyfikację na poziomie treści i struktury.

Jak w praktyce przebiega projektowanie stron?
Na początku ustalamy ogólny wygląd (technologię wykonania, rodzaj modułów, układ dynamicznych elementów itp.) strony. Przygotowujemy wstępny kosztorys zlecenia. Następnie przygotowujemy projekt graficzny strony głównej. Po jego akceptacji tworzymy przykładową podstronę. Po zatwierdzeniu projektów wykonujemy prace związane z pocięciem grafiki do postaci HTML. Pierwszą wersję strony umieszczamy na serwerze testowym. Od tego momentu Klient może łatwo sprawdzać dalszy postęp prac oraz ma wgląd do systemu CMS. Po ostatecznym zatwierdzeniu publikujemy serwis w Internecie.
System CMS
Każdy serwis oparty jest na naszym autorskim systemie CMS, który umożliwia szybką i bezproblemową jego modyfikację na poziomie treści i struktury.
System CMS
Każdy serwis oparty jest na naszym autorskim systemie CMS, który umożliwia szybką i bezproblemową jego modyfikację na poziomie treści i struktury, każdy Klient jest dla nas indywidualny i dlatego system CMS zawsze jest dostosowywany do potrzeb Klienta, można powiedzieć, że każdy moduł "szyjemy na miarę". Wiele firm nakłada na swoich Klientów różne ograniczenia przy budowie strony tj. liczba podstron, elementów flash, fotek w galerii zdjęć lub plików. Nasz system CMS pozwala na tworzenie nieograniczonej liczby podstron, a ilość plików takich jak zdjęcia i dokumenty ogranicza tylko ilość miejsca na serwerze.

CMS (content management system) to aplikacja umożliwiająca zarządzanie treścią oraz strukturą strony internetowej. Jej największą zaletą jest to, że jest bardzo intuicyjna i pozwala dokonywać modyfikacji łatwo i szybko, a co najważniejsze – użytkownik nie musi znać języka HTML. Posiada przejrzysty interfejs do wprowadzania/edytowania treści (na zasadzie popularnego edytora WORD). Żeby móc z niej korzystać, nie potrzeba instalować na komputerze dodatkowego oprogramowania – wystarczy przeglądarka internetowa (np.: Internet Explorer lub Firefox). Kolejną zaletą jest ograniczenie kosztów podczas użytkowania serwisu, Klient może bez problemu sam aktualizować zawartość strony nie płacąc za to dodatkowych pieniędzy firmom zewnętrznym.

Dostęp do CMS'a posiadają tylko upoważnione osoby. Każdy administrator musi podać login i hasło, aby się do niego dostać, co odnotowywane jest w rejestrze logowań. Każda modyfikacja serwisu jest z kolei zapisywana w rejestrze zmian, co pozwala monitorować wszelkie próby logowania i modyfikacji strony. System umożliwia przydzielanie administratorom uprawnień do poszczególnych części serwisu (do poszczególnych podstron lub konkretnych modułów), co dodatkowo podnosi bezpieczeństwo systemu.
Wirtualne Spacery
Dzięki wykorzystaniu technologii HTML5 spacery działają poprawnie na wszystkich urządzeniach mobilnych, zarówno w systemach Windows, Android jak i iOS.
Sklepy www
Nasze sklepy internetowe zapewniają dostęp do niezbędnych narzędzi pozwalających na efektywne zarządzanie i prowadzenie sprzedaży przez internet.
Sklepy www
Czym jest E-commerce?
Terminem e-commerce określa się handel elektroniczny czyli kupno i sprzedaż produktów lub usług z wykorzystaniem internetu. Najpopularniejszą formą systemów e-commerce są sklepy internetowe. Ich największą zaletą jest dostępność: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu oraz duże bogactwo asortymentu. Dodatkowo charakteryzują się niskimi kosztami działalności i globalny zasięg.

Oferujemy w pełni autorskie i profesjonalne oprogramowanie do prowadzenia takiej działalności. Nasze sklepy internetowe zapewniają dostęp do niezbędnych narzędzi pozwalających na efektywne zarządzanie i prowadzenie sprzedaży przez internet.

Co należy do największych zalet naszego systemu?
 • dowolna ilość kategorii i produktów
 • automatyczne tworzenie miniaturek zdjęć produktów
 • systemy rabatowe
 • statystyki sprzedaży
 • konfigurowalne koszty wysyłki
 • edytowalny profil użytkownika
 • system mailingowy (newsletter) - wysyłanie e-maili promocyjnych
 • promocje
 • produkty pokrewne
 • historia zakupów
 • przechowalnia - zawartość koszyka zapamiętywana po wylogowaniu
 • bezpieczeństwo płatności i danych
 • płatności on-line
 • integracja z porównywarkami: Ceneo, Nokaut, Skapiec itd.
 • oprogramowanie przyjazne dla wyszukiwarek
 • zaawansowana wyszukiwarka produktów

Portfolio
Zobacz ostatnie prace
Mała Szwajcaria
Mała Szwajcaria
Jest takie miejsce gdzie życie nabiera smaku.
Szwajcarskiego smaku!
Teatr Wielki w Łodzi
Teatr Wielki w Łodzi
Najwspanialsze: Opery, Operetki, Balet tylko w Teatrze Wielkim.
Zobacz koniecznie!
Leśna Bacówka
Leśna Bacówka
Wypocznij w Bacówce położonej na obrzeżach miasta Nowy Targ, na dzikiej polanie w samym sercu lasu.
Szałas Janikówka
Szałas Janikówka
Spędź miłe chwile w wygodnym domku góralskim Szałas Janikówka w Zakopanem.
Media Press
Media Press
Wydruki ostre jak...Czyli przysmak dla odważnych. Drukarnia. Nawietlarnia. Studio grafiki.
Bratex
Bratex
Świat kwiatów i doniczek prosto z Holandii. Świeże kwiaty prosto do Twojego wazonu.
VirtualView
VirtualView
Najlepsza fotografia: ślubna, portretowa, okolicznościowa, produktowa tylko tutaj!
Urząd Miejski w Bytowie
Urząd Miejski w Bytowie
Przeczytaj co nowego dzieje się na Kaszubach: w Bytowie i okolicach.
Urząd Gminy Tuchomie
Urząd Gminy Tuchomie
Zajrzyj do oficjalnego serwisu Gminy Tuchomie i przeczytaj najnowsze wiadomości.
InfoBox
InfoBox
Sprawdź jakie atrakcje, imprezy czekają na Ciebie w okolicy. Wszystko na wyciągnięcie ręki!
Gmina Żukowo
Gmina Żukowo
Oto kolebka haftu kaszubskiego. Dowiedz się więcej o kaszubskiej kulturze.
Region Tatry
Region Tatry
Rezerwacje on-line. Zweryfikowana baza noclegowa na terenie Zakopanego i okolic.

Kontakt
Wyślij zapytanie ofertowe
Fast4net Internet Solutions
ul. Wersalska 47/75, 91-121 Łódź

gsm. +48 602 688 776
e-mail: biuro@fast4net.pl
www: www.fast4net.pl
{comment_}
Formularz kontaktowy

Zaufali nam
Nasi klienci
Teatr Wielki w ŁodziGmina BytówPolitechnika ŁódzkaMiasto ŁowiczEC1 ŁódźRegion TatryGmina ŻukowoGmina i miasto Strzelce Opolskie3dProGmina TuchomieGmina MiękiniaWojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Łodzi
Obowiązek informacyjny

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej Rozporządzenie) informujemy, że:
 1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Fast4net Internet Solutions Filip Wojciechowski z siedzibą w Łodzi przy ulicy Julianowskiej 1/359 - właściciel strony internetowej www.fast4net.pl (zwaną dalej witryną)
 2. Wszelkie żądania związane z RODO prosimy kierować na adres biuro@fast4net.pl
 3. Podanie danych osobowych przez osoby odwiedzające witrynę (zwanych dalej Użytkownikami) jest dobrowolne.
 4. Fast4net wykorzystuje adres IP komputera osoby odwiedzającej stronę internetową w celach technicznych związanych z serwerami na których utrzymywana jest strona. Adres ten może również być wykorzystywany do generowania danych statystycznych takich jak odwiedziny na serwisie.
 5. Dane osobowe przetwarzane są przez Fast4net w celu: wywiązania się z zawartej umowy czyli np. realizacji zlecenia stworzenia strony internetowej,
 6. Użytkownicy mają prawo realizować uprawnienia wynikające z RODO a w szczególności przysługuje im:
  • prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania,
  • prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
  • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub przekazania danych innym podmiotom,
  • prawo do wniesienia skargi do Prezesa urzędu organu nadzorczego.
 7. Fast4net przetwarza dane osobowe z zachowaniem najwyższej staranności oraz w sposób który zabezpiecza dostęp do nich osobom nieupoważnionym wykorzystując zarówno techniczne, programistyczne jak i organizacyjne metody zabezpieczeń.
 8. Dane osobowe są co do zasady przetwarzane przez Fast4net przez okres realizacji umowy zawartej z Użytkownikiem witryny lub do czasu skutecznego wniesienia przez Użytkownika sprzeciwu wobec przetwarzania danych. W związku z obowiązkami podatkowymi i prawnymi dane osobowe są przechowywane maksymalnie przez okres 6 lat od dnia zakończenia wykonania umowy.
 9. Dane osobowe mogą być przekazane podmiotom uprawnionym do otrzymania tych danych na mocy przepisów prawa oraz w zakresie niezbędnym do realizacji umowy do firm wspierających nas w zrealizowaniu usługi tj:
  • firmę obsługującą nas w zakresie księgowości,
  • adres IP jest w formie zanonimizowanej (zaszyfrowanej) przekazywany do Google LLC w celu generowania statystyk.
 10. Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.


Pliki cookies

Cookies (ciasteczka) są to małe pliki tekstowe pochodzące z witryny www zapamiętywane przez przeglądarkę internetową użytkownika serwisu. Zawierają najczęściej adres strony internetowej, czas przechowywania na urządzeniu użytkownika oraz własny unikatowy identyfikator.

Cookies używane są w celu optymalizacji korzystania ze stron internetowych oraz w celu gromadzenia danych statystycznych, które pozwalają identyfikować sposób korzystania użytkowników ze stron internetowych. Daje to możliwość późniejszego ulepszania struktury i zawartości Witryny.

Przeglądarki internetowe domyślnie akceptują pliki cookies. W każdej chwili można wyłączyć w przeglądarce ich akceptację, jednak efektem takiej zmiany mogą być utrudnienia związane z obsługą usług świadczonych za pośrednictwem strony internetowej. Poniżej przedstawione są linki do opisanych przez producentów przeglądarek sposobów blokowania plików cookies:


Wykorzystanie ciasteczek ("cookies")
Nasza strona internetowa może wykorzystywać ciasteczka, które służą identyfikacji Twojej przeglądarki podczas korzystania z naszej strony, abyśmy wiedzieli jaką stronę Ci wyświetlić. Ciasteczka nie zawierają żadnych danych osobowych.